Na kontaktoni

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

E-mail: nw@nenwell.com

Telefoni: 86-757-85856069

Orari:e hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite /E shtunë, e diel: Mbyllur

Adresa: Bldg.5A, Tianan Cyber ​​City, Jianping Rd., Nanhai Guicheng, Foshan City, Guangdong, Kinë