aboutimgbannner

Rreth Nenwell

Pasioni për gjëra të lezetshme!

Nenwell operon prodhimin masiv për frigoriferë komercialë, duke përfshirë frigoriferin me ekran, shitësin e dyerve të xhamit, ftohësin e magazinimit, frigoriferin në tavolinë, frigoriferin e drejtë, ftohësin e barit të pasmë, kabinetin e zhytjes së akullores, banakin e servirjes së akullores, vitrinën e tortës dhe frigoriferin e supermarketeve.

Katering për idetë tuaja të lezetshme!

Ne posaçërisht drejtojmë prodhimin OEM për frigoriferë ekspozues për markat globale dhe lokale të lëngjeve, pijeve joalkoolike, pijeve energjike, lëngjeve, birrës, verës, qumështit, jogurtit, akullores, tortës, etj. ftohësit ose ngrirësit që i përshtaten logos suaj.

Prodhimi OEM

Ne po mbajmë prodhimin masiv në modalitetin OEM & ODM me çmim konkurrues për shkak të kontrollit të shkëlqyer të kostos së brendshme.Frigoriferët dhe dollapët e markës janë ideale për të shfaqur pije dhe ushqime.

Lexo më shumë

Aksesorët e frigoriferit

Si një prodhues i madh, natyrisht ne jemi në gjendje të furnizojmë të gjithë aksesorët e produkteve tona.Fabrikat lokale të frigoriferëve nga jashtë importojnë nga ne kompresorë, ventilatorë, avullues, shina rrëshqitëse etj.

Lexo më shumë

Inspektimi virtual

Për shkak të efektit Covid-19, inspektimi i cilësisë për porosinë tuaj përpara dërgesës nuk është praktik për t'u kryer në vend, kështu që ne mund të ofrojmë inspektim virtual përmes videos live.

Lexo më shumë

Dërgesë globale

Ne jemi në logjistikën ndërkombëtare për dekada, kështu që kemi burime për të ofruar dërgesë ndërkombëtare me kosto shumë efektive për porosinë tuaj.

Lexo më shumë
https://www.nenwell.com/supports/

Kënaqësia juaj 100% është qëllimi ynë!

Ne po përpiqemi të arrijmë kënaqësinë 100% të klientit me duart dhe zemrat tona gjatë gjithë viteve të qëndrueshme!Dhe ne po e duam këtë punë të frytshme!

ÇFARË THONË KLIENTËT?

FJALË TË MIRA NGA KLIENTËT E MI TË MIRË

"Nenwell po trajton rrethin e plotë të jetës së produkteve të saj, jo vetëm të shesë."

- KELLY MURRY
ACME Inc.

"Njerëzit në Nenwell kanë një kuptim mjaft të mirë të biznesit të ftohjes, kështu që është gjithmonë e këndshme të komunikosh me ta."

- XHEREMI LARSON
Apec LLC.

"Megjithëse ndodhi shumë rrallë, por sapo u shfaq një problem cilësor, ekipi u trajtua me durim dhe profesionalizëm. Unë e vlerësova këtë!"

- ERIC HART
Ocool SDN BHD.

A jeni gati të zbuloni se si mund t'ju ndihmojmë të rritni biznesin tuaj me pajisjet tona komerciale?

Frigoriferët tanë komercialë, duke përfshirë ftohësit e ekranit dhe ngrirësit e magazinimit, mund të ndihmojnë vërtet shumë biznese.Ftohësit e ekranit dhe tregtarët janë idealë për pije të tilla si qumësht, lëngje, pije energjike, ujë në shishe dhe birrë.Dollapët e zhytjes së akullores dhe ngrirësit për ruajtjen e akullit janë ideale për kabinat e akullores.Frigoriferët e banakut dhe ftohësit e bareve të pasme janë ideale për bare dhe bare.Kabinetet e ekspozimit të tortës janë ideale për ëmbëlsirat, ëmbëlsirat dhe ushqimet e ëmbla të pjekura.

Kontaktoni

Ne do të donim të dëgjonim nga ju!

telefoni 86-757-85856069
whatsapp +8615818062900
emailinfo1@double-circle.com

Kënaqësi të konsumatorëve
%
Kualiteti i produktit
%
Niveli i Shërbimit
%
Marketingu
%