Prodhues OEM i frigoriferëve komercialë nga Nenwell Kina, një fabrikë frigoriferike komerciale

Që nga politika e hapur e Kinës në vitet '90, Nenwell u përpoq të bëhej furnizues i frigoriferëve komercial të nivelit 1 të Kinës.Me 7+ fabrika të lidhura që qëndrojnë pas nesh, ne jemi të përkushtuar në funksionimin e prodhimit masiv dhe shpërndarjes së shpejtë për klientët në mbarë botën.Furnizuesi juaj i ftohjes me një ndalesë jemi ne si produkte cilësore dhe kontrolli efikas i kostos na fuqizon të përshtatemi.
më shumë

Frigoriferë promovues të markës

Frigoriferët e markës promovuese theksojnë gjallërisht markën tuaj dhe tërheqin menjëherë sytë e klientit në shfaqjet e marketingut ose ngjarjet promovuese.Dyert e qelqit të tejdukshëm dhe kutitë me drita të ndezura forcojnë atmosferën e hijshme!Bëjeni pijen tuaj, lëngun, akulloren, birrën, verën dhe ofertat e tjera speciale të duken tërheqëse për të gjithë, OEM me ne frigoriferin e markës promovuese.
më shumë

Ftohës elektrik për kanaçe me fuçi

Ftohësit në formë kanaçe mbi rrota rrotulluese me frigorifer elektrik të integruar, është mënyra e përsosur për të mbajtur pijet tuaja të preferuara të ftohta gjatë gjithë ditës.Modelet e personalizuara të rinovueshme maksimizojnë ekspozimin e markës në pikat e shitjes me pakicë ose ngjarjet e marketingut!Tundoni klientët e etur me pijet tuaja speciale kudo sipas stilit grab-n-go!
më shumë

Frigoriferë me ekran të banakut

Minifrigoriferët portativë, praktikë dhe të besueshëm mund të jenë ndryshues të vërtetë të lojës në sportelet tuaja të përparme ose në dhomat e hotelit.Mbajeni pijen, birrën dhe verën tuaj të markës karakteristike të ftohta dhe të shfaqura në një mënyrë tërheqëse vizualisht në këto kuti të këndshme frigoriferike të pastra, pasi frigoriferët e banakut janë një mënyrë e shkëlqyer për t'i mbajtur ushqimet të ftohta pa zënë shumë hapësirë.
më shumë

Ftohës me shirit prapa

Të projektuar posaçërisht për t'u ulur nën bar ose banak, kabinetet komerciale të shiritave frigoriferikë janë me cilësi të lartë dhe praktike, duke strehuar të gjitha gjërat thelbësore të barit tuaj, duke përfshirë pijet, garniturat dhe enët e qelqit, pa zënë hapësirë ​​të çmuar.Frigoriferë të bareve komerciale duke përfshirë ftohës me shirit prapa, ftohës vere, ftohës shishe, kabinet nën bar dhe ftohës xhami etj.
më shumë

Tregtarë me dyer xhami

Tregtarët e dyerve të xhamit janë lehtësues për biznesin e shitjes me pakicë të ushqimit.Frigoriferi tregtar tregtar i drejtë i drejtë Nenwell është i favorshëm për shfaqjen e pijeve në shishe ose të konservuara, ushqimeve të paketuara dhe ushqimeve të lehta.Ftohësit dhe ngrirësit e përparmë të drejtë, të pastër paraqesin dukshëm shërbimin tuaj të parezistueshëm dhe të dalluar të markës.
më shumë

Frigoriferë me hyrje

Frigoriferët e aksesueshëm ofrojnë zgjidhjen e duhur në baza ditore për kuzhinat e restoranteve komerciale.Ata po sigurojnë përbërësit tuaj më të rëndësishëm të ushqimit të ruajtur në mënyrë të sigurt dhe të lehtë për t'u aksesuar.Të dy ftohësit me akses dhe ngrirësit me akses janë krijuar për t'u siguruar që ushqimi të mbahet në temperaturën e duhur për aq kohë sa të jetë e mundur.Rritjet mundësojnë që një kuzhinë të shërbejë ushqime të freskëta dhe me shije të shkëlqyer për të cilat klientët tuaj do të kthehen.
më shumë

Kabinete për zhytjen e akullores

Tregtarët e ekspozitës së xhelatos dhe dollapët e zhytjes janë të domosdoshëm për çdo dyqan akulloresh dhe janë të shkëlqyera për stendat e koncesioneve dhe dyqanet komode.Kabinetet e zhytjes janë thelbësore për çdo dyqan akulloresh ose restorant me shërbim të plotë me banak akulloresh.Ato janë të dizajnuara me ballë xhami për t'i lejuar klientët të shohin vaskat tuaja të hapura me akullore.Ato ofrojnë shikueshmëri dhe freski maksimale të produktit.
më shumë

Afishe për furra dhe ëmbëlsira

Vitrat e furrave dhe tortave në frigorifer janë bërë për tregtimin e artikujve që duhet të mbahen në temperatura të ftohta, si ëmbëlsira, byrekë dhe pudinga.Nenwell furnizon një shumëllojshmëri dollapësh për ëmbëlsira, bukë dhe ëmbëlsira.Vitrat e furrave me ndriçim tërheqës mund ta paraqesin ushqimin tuaj në gjendjen më të mirë, duke tërhequr kështu impulsin e klientit tuaj për të blerë.
më shumë

Ftohës dhe ngrirës për supermarkete

Nenwell po ofron pajisje të shkëlqyera tregtare frigoriferike për supermarket.Objekti ynë përfshin ftohës me shumë kate me ajër të hapur, kabinet me shumë kate me temperaturë të dyfishtë, frigorifer të hapur me ishull të rrumbullakët, kuti ushqimesh të ftohta, banak për ekspozimin e mishit të freskët, banak për akullin e peshkut dhe ushqimeve të detit dhe ngrirësin e gjoksit të ishullit.Ne i testojmë pajisjet tona me standarde më të rrepta se shumica e konkurrentëve tanë për t'ju ndihmuar të ruani freskinë dhe tërheqjen maksimale të ushqimeve që shisni duke reduktuar tkurrjen dhe mbetjet.
më shumë