aboutimgbannner

За Ненвел

Страст за кул работи!

Ненвел работи масовно производство за комерцијални фрижидери, вклучително и фрижидер, продавач на стаклени врати, ладилник за складирање, фрижидер на маса, исправен фрижидер, ладилник за задна лента, кабинет за натопување сладолед, шалтер за сервирање сладолед, витрина за торти и ладење супермаркет.

Угостителство за вашите кул идеи!

Специјално работиме OEM производство за изложбени фрижидери за глобални и локални брендови на сокови, безалкохолни пијалоци, енергетски пијалоци, сок, пиво, вино, млеко, јогурт, сладолед, торта, итн. Нашиот тим за брендирање дизајнира форми, обрасци и модели ладилниците или замрзнувачите кои одговараат на вашето лого.

OEM производство

Одржуваме масовно производство во режим OEM и ODM со конкурентна цена поради одличната внатрешна контрола на трошоците.Брендираните фрижидери и кабинети се идеални за прикажување на пијалоци и храна.

Прочитај повеќе

Додатоци за фрижидер

Како голем производител, природно сме во можност да ги снабдуваме сите додатоци на нашите производи.Локалните фабрики за фрижидери од странство увезуваат од нас компресори, вентилатори, испарувачи, лизгачки шини и сл.

Прочитај повеќе

Виртуелна инспекција

Поради ефектот Covid-19, проверката на квалитетот на вашата нарачка пред испорака не е практична да се спроведе на лице место, така што можеме да обезбедиме виртуелна проверка преку видео во живо.

Прочитај повеќе

Глобална испорака

Ние сме во меѓународната логистика со децении, така што имаме ресурси да обезбедиме многу ефикасна меѓународна пратка за вашата нарачка.

Прочитај повеќе
https://www.nenwell.com/supports/

Вашето 100% задоволство е наша цел!

Ние се стремиме да постигнеме 100% задоволство на клиентите со нашите раце и срца низ сите трајни години!И ние ја сакаме оваа плодна работа!

ШТО ВЕЛАТ КЛИЕНТИТЕ?

ЉУБИ ЗБОРОВИ ОД МОИТЕ МИЛИ КЛИЕНТИ

„Ненвел се справува со целосниот животен круг на своите производи, а не само на продажбата“.

-КЕЛИ МАРИ
ACME Inc.

„Луѓето во Ненвел имаат прилично добро разбирање за бизнисот со ладење, така што секогаш е пријатно да се комуницира со нив“.

- ЏЕРЕМИ ЛАРСОН
Апек ДООЕЛ.

„Иако се случуваше многу ретко, но штом се појави проблем со квалитетот, тимот се однесуваше со трпение и професионалност. Го ценев тоа!“

- ЕРИК ХАРТ
Ocool SDN BHD.

Дали сте подготвени да дознаете како можеме да ви помогнеме да го развиете вашиот бизнис со нашата комерцијална опрема?

Нашите комерцијални фрижидери, вклучувајќи ладилници за прикажување и замрзнувачи за складирање, навистина можат да им помогнат на многу бизниси.Дисплејните ладилници и трговците се идеални за пијалоци како што се млечни производи, сокови, енергетски пијалоци, флаширана вода и пиво.Кабинетите за потопување сладолед и замрзнувачите за складирање мраз се идеални за кабини за сладолед.Фрижидерите на маса и ладилниците за задни барови се идеални за пабови и барови.Витрините за торти се идеални за десерти, колачи и печени слатки јадења.

Стапи во контакт

Ние би сакале да слушнеме од вас!

телефон 86-757-85856069
whatsapp +8615818062900
е-поштаinfo1@double-circle.com

Задоволство на клиентите
%
Квалитет на производот
%
Ниво на услуга
%
Маркетинг
%